Poznaj z nami Pilates

„Po 10 sesjach poczujesz różnice, po 20 zobaczysz różnice, po 30 będziesz mieć zupełnie nowe ciało”

Joseph Pilates

O Pilatesie krążą dwie opinie:

…jest bardzo trudny
…to takie rozciąganie

Według nas Pilates nie jest trudny, ale faktycznie jeśli trafimy na lekcje zaawansowaną bez znajomości metody możemy czuć się zagubieni. Jest to sposób pracy z ciałem gdzie zgłębiamy stopniowo, krok po kroku, z sesji na sesje poznając swoje ciało lepiej.
Pilates to system ćwiczeń, których zaletami są przede wszystkim – wzmacnianie centrum, poprawa postawy, wysmuklenie ciała, trening mięśni głębokich (w tym dna miednicy), kontrolą ruchu, poprawa mobilności i elastyczności kręgosłupa oraz praca nad świadomością ciała, rozluźnienie i rozciągnięcie mięśni . Polecany dla osób w każdym wieku, skarżących się na dolegliwości ze strony kręgosłupa lub stawów, dla wykonujących pracę siedzącą, dla kobiet po ciąży, dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem oraz powracających do sprawności po urazach… czyli dla Wszystkich! 🙂

Jeśli chcesz popracować i poznać ten doskonały system ćwiczeń i zakochać się w nim tak jak my zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty

„PILATES PODSTAWY” – Kurs obejmuje 10 spotkań

Grupa poranna – czwartki godz. 9.30 (10 spotkań)
Grupa popołudniowa – środy godz. 17.00 (10 spotkań)

  • Obecnie prowadzimy zapisy !!!
  • Zapisy i rejestracja ☎ 881 960 999
  • Planowany start zajęć -18 marzec (wymagana minimalna ilość uczestników kursu to 6 osób)
  • Cena za cały kurs 170 zł – płatność z góry (klienci z kartami multisport i fitprofit obowiązuje kaucja w wysokości 40zł na pokrycie ewentualnych nieobecności)
  • Przy rejestracji wymagana kaucja w kwocie 50 zł (Rezygnacja z  kursu i zwrot kaucji może nastąpić najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem kursu. W innym przypadku kaucja przepada, chyba że kurs zostanie odwołany przez organizatora)
  • Dane do przelewu: Nr konta: 97 1050 1764 1000 0097 1794 6413
  • Tytuł przelewu: Kurs „Pilates Podstawy” + imię i nazwisko

ZAPRASZAMY zespół Nova Active Studio