Nauczyciel Jogi

Anna Grudzińska

Prowadzi zajęcia:

Joga

Ania z wykształcenia-mgr ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim oraz absolwentka podyplomowych: Prawo, Zarządzanie i Organizacja w Administracji na WSB. Z zamiłowania- instruktor i trener wielu form Fitness i Body & Mind, z ponad dwudziestoletnim stażem w pracy z ludźmi.

Ze sportem związana większość życia. Jako manager i instruktor w Klubie „Madame” w Ostrowie Wlkp., a jako instruktor fitness, Pilates i nauczyciel jogi, także w OSiR Stargard, Fitness 4 You Stargard, Fabryka Formy Stargard, The Body Gryfino, dyrektor w Klubie Sportowym Spójnia Stargard, aż wreszcie właściciel Studio Jogi i Pilates „Namaste” w Stargardzie.

Prekursorka Aqua aerobiku w Stargardzie w 2000 roku. Absolwentka wielu szkoleń renomowanych szkół fitness w Polsce, m.in. : Profi Fitness School, Open Mind Health & Fitness Idea, Aerofit, ISFS oraz cyklu szkoleń programu Nike Poland Body Jam. Uczestniczka międzynarodowych konwencji, warsztatów i kongresów fitness. Professional Fitness Tubing Gym Instructor, Gymstick Instructor, PFI Fit Ball and Easy Ball Instructor.

Od 10 lat zafascynowana nurtem prozdrowotnym w fitnessie. Instruktor Zdrowego Kręgosłupa (certyfikaty szkół: Profi Fitness School oraz PKF dr Jolanty Kuhbauch). Nauczyciel Jogi Klasycznej. Posiada dyplom dwuletniej OM Joga Classic School. Certyfikowana specjalistka świecowania uszu metodą Indian Hopi(wyciszenie umysłu).

Absolwentka szkoleń: Refleksologia Twarzy, Joga Twarzy, REHA-fit, Pilates Spine Fit, Pilates Basic I , II i Advance. Uzyskany tytuł: Pilates Instruktor PKF. A także wielu szkoleń organizowanych przez Szkoły Jogi. Uczestniczka programu Prozdrowotny Klub Fitness, autorstwa dr Jolanty Kuhbauch, wyróżniającego wybrane kluby w Polsce.

Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z podopiecznymi, wymagającymi często indywidualnych wskazówek, objaśnień, porad. Zawsze uśmiechnięta, oddana bez reszty swoim klientom. Atmosfera, jaką tworzy na zajęciach i profesjonalizm, powodują, że grono jej wieloletnich podopiecznych stale się powiększa. Kilkuletnia praca z grupą stargardzkich „Amazonek” i osiągnięte efekty, a następnie efektywna współpraca z fizjoterapeutą Marcinem, owocująca m.in. stworzeniem autorskiego programu „Joga Medyczna” oraz „Stress Off’- utwierdziły ją w przekonaniu o ważnym miejscu Jogi i techniki Pilates w rehabilitacji.

Organizatorka imprez sportowo-rekreacyjnych, akcji charytatywnych, Dni Otwartych dla klubów fitness. Od kilku lat regularnie organizuje i prowadzi, wraz z fizjoterapeutą- warsztaty i wyjazdowe weekendy, obozy z jogą i masażem.

Uważa, iż mądry, dobrze dobrany i technicznie przeprowadzony trening może zdziałać cuda. Jest tego namacalnym przykładem, gdy w wypadku doznała pęknięcia krążka międzykręgowego, potocznie zwanego „dyskiem”, a samodzielna terapia ruchem pozwoliła jej uniknąć operacji , a nawet przywrócić do pełnej sprawności.

„Mój cel, to nie tylko uniknięcie bólu, który nie nadszedł, ale także i głównie odbudowanie zdrowia i sprawności każdego, kto cierpi na bóle aparatu ruchu, bądź samego kręgosłupa, jest po urazie, kontuzji. Mnie się to udało- dzięki jodze- miłości mojego życia :)”

„Jeśli tak, jak ja kochasz zdrowy styl życia, szukasz wyciszenia, relaksu oraz pełnej regeneracji duszy, ciała i umysłu, by na nowo cieszyć się życiem, zapraszam Cię na moje zajęcia i warsztaty!”