Instruktor Fitness

Dorota Sudoł

Prowadzi zajęcia:

Aktywna Ciąża
Fit Mama
Zdrowy Kręgosłup
Pilates

Absolwentka AWF i S Gdańsk na wydziale wychowanie fizyczne. Trener personalny i instruktor zajęć grupowych. Certyfikowany  instruktor Pilates, medical fitness, aqua fitness oraz instruktor pływania. Ukończyła m.in. kurs Trener Terapeuta (specjalność: kręgosłup, senior i dno miednicy) oraz Pilates Instruktor w szkole Open Mind.  Specjalizuję  się w zajęciach zdrowy kręgosłup,  Pilates Matwork , aqua fitness. Prowadzi autorskie zajęcia „Pływanie dla kręgosłupa”. Pracuje z kobietami w ciąży i po porodzie. Wielką przyjemność sprawia jej praca z osobami starszymi.

Spełnia się także  w pracy dydaktycznej, jako szkoleniowiec,  prowadząc swoje autorskie szkolenia Aqua Senior i Aqua Health. Od wielu lat jest też związana ze szkołą Open Mind gdzie pełni funkcję koordynatora oddziału gdańskiego i zajmuje się organizacją szkoleń.

W pracy towarzyszą  jej słowa Jim’a Rohna:” Dbaj o swoje ciało, to jedyne miejsce w którym żyjesz”. Poznaj swoje ciało, zadbaj o jego potrzeby i harmonijny rozwój na każdym etapie życia. Dzięki jego sprawności i zdrowiu będziesz mógł realizować swoje marzenia i pasję.