Fizjoterapeuta, Właściciel

Małgorzata Hiszpańska-Słaba

Prowadzi zajęcia:

Zdrowy Kręgosłup
Pilates
Trening podwieszany

Założycielka Nova Active Studio, instruktorka Pilates, Jogi Classic prowadzi zajęcia grupowe zdrowy kręgosłup, treningi medyczne skierowane dla osób z problemami zdrowotnymi (np. przewlekłe bóle  kręgosłupa) oraz gimnastykę korekcyjno/kompensacyjną dla dzieci z wadami postawy. Z wykształcenia fizjoterapeutka oraz szkoleniowiec. Autorka programu szkolenia „Zdrowy kręgosłup” w szkole Open Mind School. Współtwórczyni programu „ Kręgosłup – OM Therapy School”.

Od kilkunastu lat aktywnie realizuje się w pracy z chorymi ludźmi. Specjalizuje się również w masażach leczniczych kręgosłupa. Jej  pasją jest ruch i leczenie nim – nie tylko ciała, ale też duszy. Opracowane przez nią programy treningowe, służą nie tylko poprawie wyglądu sylwetki, ale przede wszystkim poprawie zdrowia dlatego podczas zajęć zawsze zwraca szczególną uwagę na prozdrowotny element aktywności fizycznej.

W swojej pracy stawia głownie na ludzi a ich zadowolenie sprawia jej ogromną satysfakcję. Wierzy, że praca nad ciałem jest kluczowym elementem codziennego dążenia do zdrowia 🙂